Svatby

DJproTVOUakci se specializuje již několikátým rokem také na hudební produkce svatebních oslav. Muziku poskládáme dle Vašeho přání a nebo odehrajeme hudební set podle momentální nálady hostů. Naší hlavní prioritou je, ale aby se svatebčané bavili.

Vedle ozvučení a světel, je samozřejmostí moderování zábavných soutěží a to jak podle Vašeho, ale i našeho scénáře.

Realizujeme i velké ohňostroje!

U každé významné oslavy by neměl chybět ohňostroj a tím pádem ani na Vaší svatbě. Ohňostroje realizujeme za ceny již od 1500 Kč. Malý ohňostroj si tak můžete dovolit i v případě, že pořádáte svatbu jen pro několik lidí.

Komu a kde jsme hráli na svatbě??

V rámci zachování anonymity našich klientů, zde z pochopitelných důvodů nemůžeme uvést konkrétní jména, ale jednalo se a jedná i o jména známá z podnikatelského, politického a uměleckého prostředí.

Zde aspoň pár obrázků z míst, kde jsme hudební svatební produkce realizovali …..

(možná i malá inspirace, kde uskutečnit jeden z nejkrásnějších dnů Vašeho života)

SIESTA RESORT
www.siestaresort.cz/
CHATA POLANKA
www.chata-polanka.cz
SPRINGFIELD CLUB
www.spclub.cz
GOLF KLUB KUNĚTICKÁ HORA
www.gckh.cz
PARDUBICE RACE COURSE
www.pardubice-racecourse.cz
CARTELLONE PARDUBICE
www.pardubice.cartellone.cz

Umíme zahrát, ale i na skromné svatbě a v obyčejném prostředí …

Vše pro Vás Zajistíme

Svatby, srazy, party, firemní akce, večírky, oslavy narozenin, módní přehlídky, dětské dny, sportovní dny, karnevaly, plesy, reklamní a prezentační akce, silvestrovské večery, road show, předvolební kampaně a další jiné kulturně společenské akce pro nás nejsou problém.

Samozřejmostí je profesionální DJ!

Ale také neomezený zvukový výkon a světelný support, podia, party-stany,pronájem techniky, ohňostroje a pyrotechniku, karaoke, prezentační techniku, videoprojekce, LED-stěny, LCD a plazmové televize, ozvučení kapel, populární a zkušené moderátory, profesionální videozáznam a služby fotografa, tanečnice, hostesky, striptýzová vystoupení.

Výběr z našich referencí